Opis zajęć dodatkowych w żłobku - Przedszkole Kids!

Opis zajęć dodatkowych w żłobku

Żłobek
●  ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM, NIEMIECKIM I WŁOSKIM

Nauczanie języka angielskiego, niemieckiego wi włoskiego odbywa się u nas w formie zabawy. Dzieci mają kontakt z językiem obcym na co dzień, przez co osłuchują się z nim. Dziecko przyswaja słowa i zwroty w sposób naturalny. Język jest przekazywany poprzez piosenki, wierszyki, rymowanki oraz różnego rodzaju gry, wykorzystywany w czasie zajęć muzycznych i plastycznych. Nauka przez zabawę sprawia maluchom wiele przyjemności. Nauczyciel języka obcego powtarza te same zwroty do dzieci wielokrotnie , stosując odpowiednią mimikę i gesty, dzięki temu język obcy jest dla dzieci naturalny i zrozumiały. Dzieci rozumieją język na zasadzie logiki, a nie suchego przyswajania pojęć. Poprzez uczestnictwo w zajęciach językowych dzieci stają się bardziej pewne siebie, rozwijają zdolności językowe i komunikacyjne.