Kids

Radość dzieci i zadowolenie rodziców to nasze priorytety !

Polityka prywatności i cookies

Polityka prywatności i cookies

Cenimy sobie zaufanie Użytkowników, dlatego też ich dane przechowuje z największą starannością i zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa chroniąc je przed ingerencją osób niepowołanych.
W tym też celu w poniższym dokumencie przedstawione zostały zasady jakie są stosowane w zakresie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych Użytkownika.

Gromadzenie informacji i sposób ich wykorzystania
Użytkownicy korzystający z serwisu internetowego przedszkolekids.pl pozostają anonimowi do momentu zalogowania się na stronie.
Do momentu zalogowania się na stronie serwisu, gromadzimy jedynie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP), które wykorzystywane są do celów technicznych związanych z administrowaniem serwisem internetowym. Uzyskane tak dane nie są w żaden sposób powiązane z osobą Użytkownika umożliwiającą jego identyfikację.
Informacje przechowywane są i przetwarzane są z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.
Dane Użytkowników przechowywane są w specjalnej strefie bezpieczeństwa i mają do nich dostęp tylko i wyłącznie upoważnione osoby związane z portalem wwwprzedszkolekids.pl i zobowiązane do zachowania uzyskanych informacji w tajemnicy.

Zmiana danych
Użytkownik, który zalogował się na stronie serwisu internetowego ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość poprawiania błędnych informacji i usuwania tych danych na żądanie, o ile ich zachowanie nie jest konieczne w związku z wymogami prawa.
Rejestracja, jak i usunięcie danych osobowych jest dobrowolne.

Cookies
Cookie to plik tekstowy, który zapisywany jest na dysku komputera Użytkownika za pomocą przeglądarki internetowej. W plikach cookie nie są gromadzone informację osobowe, jedynie historia przeglądania strony.
Pliki cookies wykorzystywane są do:
dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
utrzymania sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.
W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: stałe i tymczasowe
Tymczasowe pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). 

Stałe pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

Serwis www.przedszkolekids.pl w oparciu o pliki cookies może kierować reklamy do użytkowników, którzy odwiedzili stronę www.przedszkolekids.pl, podczas korzystania z wybranych narzędzi firmy Google lub na stronach emitujących reklamy w ramach sieci reklamowych, które umożliwiają dopasowanie reklam do użytkownika.
Serwis www.przedszkolekids.pl posiada podpięte kody usług Google Analytics dla reklamodawców displayowych, które używane są również do tworzenia list remarketingowych w celu dopasowaniu zindywidualizowanych reklam w sieci reklamowej Google.

Użytkownik w ustawieniach przeglądarki internetowej może uzyskać informacje w jaki sposób może zapobiec akceptowaniu nowych cookies przez przeglądarkę, w jaki sposób ustawić przeglądarkę, aby informowała o fakcie otrzymania nowego cookies oraz w jaki sposób można całkowicie wyłączyć możliwość przechowywania plików cookies na dysku twardym. W przypadku wyłączenia obsługi plików cookies niektóre funkcje lub usługi serwisu internetowego www.przedszkolekids.pl mogą nie działać prawidłowo.

Łącza zewnętrzne
Serwis internetowy www.przedszkolekids.pl zawiera łącza do innych serwisów internetowych. Nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania poufności oraz politykę prywatności obowiązujące na tych innych serwisach internetowych. Prosimy o zachowanie ostrożności przy opuszczaniu naszego serwisu internetowego oraz do zaznajamiania się z oświadczeniami dotyczącymi zasad poufności w każdym innym serwisie.
Strona internetowa www.przedszkolekids.pl zawiera lub będzie zawierała serwisy, w których wprowadzane przez Użytkownika treści (np. opinie) stają się publicznie dostępne. Użytkownik może publikować swoje treści w tych serwisach jedynie po dokonaniu autoryzacji i sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane. Administrator serwisu ma prawo do usunięcia bądź blokady wpisów naruszających prawo oraz zgłoszenie takiego naruszenia organom ścigania.

Zmiana Polityki prywatności
Polityka prywatności może ulegać zmianom. Wszelkie zmiany dotyczące Polityki prywatności będą publikowane na niniejszej stronie.
W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących niniejszej Polityki prywatności prosimy kontaktować się za pośrednictwem serwisu internetowego.