Informacje ogólne o żłobku - Przedszkole Kids!

Informacje ogólne o żłobku

Żłobek

Żłobek Niepubliczny KIDS mieści się w Szczecinie przy ulicy Berlinga 1 D w dzielnicy Pogodno.
Żłobek Niepubliczny „KIDS” pracuje od 6:45 do 17.15 w dni robocze od poniedziałku do piątku, z możliwością indywidualnego przedłużenia opieki za dodatkową opłatą i po wcześniejszym uzgodnieniu.

Działamy na podstawie wpisu do rejestru żłobków prowadzonego przez Prezydenta Miasta Szczecin, pod numerem WSS-II/8225/Ż/10-1/2013

Żłobek Niepubliczny KIDS  jest nowoczesną placówką,  świadczącą usługi edukacyjno – wychowawczo – opiekuńcze. Oferujemy  bogaty program zajęć, inspirujących dzieci emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Zapewniamy profesjonalną, wykształconą i troskliwą kadrę. Organizujemy zajęcia programowe, w których uczestniczą wszystkie dzieci w żłobku, staramy się o jak najwyższy poziom zabaw i ćwiczeń.
W ramach codziennych zajęć oferujemy:
• zajęcia dydaktyczne
• zabawy z językiem angielskim, niemieckim i francuskim
• zajęcia z tablicą multimedialną
• interaktywne zabawy z „magicznym dywanem”
• zajęcia ogólnorozwojowe
• rytmikę
• zajęcia eco-plastyczne
• "Przedszkole i piłka” – program aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami
• zajęcia taneczne
• dogoterapię
• logopedię
• warsztaty kulinarne
• bajkoterapię
• przedstawienia teatralne
• oraz wiele imprez okolicznościowych

Spełniamy wszystkie wymogi prawa polskiego dla zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków przebywania w nim dzieci. Posiadamy atesty i certyfikat na znajdujące się w żłobku: meble, pomoce dydaktyczne oraz zabawki, a także ochronę na kaloryfery, bramki ochronne przy wejściach do sal i  zabezpieczenia na kontakty. Dzieci codziennie spędzają czas na świeżym powietrzu podczas spacerów lub zabaw na placu zabaw . Posiłki do żłobka są dostarczane z firmy cateringowej, posiadającej system HCCP oraz funkcjonującej  w oparciu o projekt technologiczny zatwierdzony przez Sanepid.